بورسيه تحصيلي در فرانسه

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


بورسيه تحصيلي در فرانسه


آيا به دنبال بورسيه تحصيلي در فرانسه و يا وکيل مهاجرت براي مهاجرت به فرانسه و در نهايت اخذ اقامت فرانسه هستيد ؟ آيا مي خواهيد بورسيه تحصيلي در فرانسه داشته باشيد ؟ تا چه اندازه از بورسيه تحصيلي در فرانسه اطلاع داريد ؟ شرايطبورسيه تحصيلي در فرانسه چيست ؟ اقدامات لازم جهت بورسيه تحصيلي در فرانسه چيست ؟ اگر شما عزيزان مي خواهيد که براي اخذ بورسيه تحصيلي در فرانسه اقدام نماييد و قصد داريد که از شرايط بورسيه تحصيلي در فرانسه  آگاه شويد و به راحتي مهاجرت تحصيلي به فرانسه داشته باشيد مي توانيد با موسسه حقوقي ملک پور همکار موسسه مشاوره اي ام آي اياتريش  تماس حاصل نموده و به صورت کاملا تخصصي در خصوص بورسيه تحصيلي در فرانسه و تحصيل در فرانسه و اخذ پذيرش از دانشگاههاي فرانسه از مشاورين و حقوقدانان و کارشناسان متخصص و مسلط به امور حقوق بين الملل مشاوره رايگان دريافت نماييد .


در ابتداي بحث بورسيه تحصيلي در فرانسه مي توان اينگونه بيان نمود که جمهوري فرانسه يکي از کشورهاي واقع در اروپاي غربي و سومين کشور بزرگ در قاره اروپا مي باشد و با داشتن 70 دانشگاه بزگترين مقصد مهاجرت به جهت تحصيل را فراهم نموده است. همچنين رايگان بودن تحصيل در فرانسه , دقت در کيفيت دوره هاي اموزشي ,معتبر بودن مدارک دانشگاهها ,امکان تحصيل در فرانسه به هر دو زبان فرانسه و انگليسي از ديگرعوامل در جذب دانشجو در اين کشور بوده و شرايط ايدئالي را جهت گذراندن دوره هاي اموزشي در دانشگاههاي معتبر اين کشور و با استانداردهاي بين المللي با رنکينگ بالا فراهم مي اورد. شما براي دريافت بورس تحصيلي فرانسه شما مي توانيد با کارشناسان ما مشاوره نموده و بورسيه تحصيلي در فرانسه را به دست آوريد.
هدف از گرداوري اين مقاله پاسخگويي به سوالات زير ميباشد:1


بورسيه تحصيلي فرانسه


چرا تحصيل در کشور فرانسه؟2
راههاي کسب بورسيه تحصيلي در فرانسه
.بورسيه هاي تحصيلي فرانسه ارائه شده توسط وزارت خارجه فرانسه و توسعه بين المللي
بورسيه هاي تحصيلي فرانسه موجود در سفارت فرانسه و خارج از کشور
بورسيه هاي تحصيلي موجود در سفارت فرانسه و خارج از کشور بورسيه هاي تحصيلي دولت فرانسه توسط وزارت امور خارجه براي مطالعات و دوره هاي اموزشي و دوره هاي زبان در فرانسه اختصاص داده شده است اکثر بورسيه هاي تحصيلي در فرانسه توسط گروهي آموزشي و فرهنگي به نام در سفارتخانه هاو کنسولگري هاي خارج از کشور فرانسه تعلق دارد.متقاضيان هرکدام بايد در کشور محل اقامت خود براي ارتباط با به طور مستقيم تماس بگيرند از کشور مبدا و از نظر زماني قبل از خروج از کشور خود اطلاعات کافي براي دريافت بورس را کسب کنند.و در جدول زماني معيارهاي واجد شرايط بودن خود را در فرم نرم افزارهاي مخصوص بررسي کنند.در فرانسه چند دسته بورس تحصيلي موجود است که شامل بورسهاي کمک هزينه مطالعه تحصيلي .کمکهاي عالي آموزش و کمک هزينه هاي تحصيلي سطح بالاي علوم وجود دارد.
بورسيه تحصيلي فرانسه :
دانشجوياني که از سپتامبر سال 2016ميلادي ميخواهند بورسيه تحصيلي در فرانسه را دريافت کنند ميتوانند در صورت تمايل دريافت اين بورس از گيشه هايي که نمايندگي کروس ها را دارند مثل خوابگاههايي که براي دانشجويان است يا هزينه هايي که براي اجاره منزل و يا تمديد ويزا و يا کارت اقامت فرانسه هست را تهيه کنند
چگونگي کسب بورسيه تحصيلي در کشور فرانسه از روش اراسموس موندوس سال 2015
اين بورسيه تحصيلي در فرانسه از سال اول تحصيلي که اغاز شود حدود 2 ترم در دانشگاهها مشخص شده که در سالي که تحصيل به پايان ميرسد بايد از دو انتخاب دانشگاه درس خود را در يک دانشگاه به پايان برساند.در سال پايان تحصيل در فرانسه و در صورتي که دوره هاي تحصيلي واحدهاي مورد نظر به صورت کانل با موفقيت به پايان برسد يک مدرک براي دوههاي مسدر در 3 دانشگاه به فرد اعطا مي گردد و ميزان بورسي که به فرد اعطا ميشود بين 41900تا 43900 يورو در دو سال است زيرا کلا مدت اين بورس در فرانسه 2 سال ميباشد و براي تکميل هريک از پرونده ها بايد تا قبل 26 يا 27 ژانويه سال قيل در نرم افزاذهاي ويژه ثبت شود.
در کشور فرانسه در سفارت اين کشور بورسيه تحصيلي در فرانسه و اقامت برا دوره هاي اموزشي و بورس دوره هاي کارورزي داده ميشود و در فراخوان هاي جديد در کتتل و بورسهاي دکترا در رشته هاي زبان شناسي و ادبيات فرانسوي و رشته هايي که مرتبط به علوم انساني و براي علوم اجتماعي هستند بورسيه تحصيلي فرانسه  تعلق ميگيرد و هزينه ها براي بيمه و پوشش زندگي يک ايراني داده ميشود که براي مهاجرت از راه تحصيلي در فرانسه بايد با مشاوره از هم کاران موسسه مشاوره اي MIE (همکار موسسه حقوقي ملک پور) مناسب ترين راه را برگزيد .


در رابطه با بورسيه تحصيلي در فرانسه مي توان به شما عزيزان توصيه نمود که اگر قصد مهاجرت تحصيلي به فرانسه را داريد و مي خواهيد که بورسيه تحصيلي در فرانسه را دريافت نماييد مي توانيد همه روزه با موسسه حقوقي ملک پور همکار موسسه مشاوره اي ام آي اي اتريش  و شعبه مرکزي آن در وين اتريش به صورت مستقيم تماس حاصل نموده و يا با تمامي دفاتر همکار اين موسسه در سراسر ايران در خصوص مهاجرت به فرانسه مشاوره رايگان دريافت نماييد .


مدت زمان بورسيه تحصيلي در فرانسه در ان کشور در حالتهاي فوق معمولا يکي است :


1_تحويل مدارک تا 5 اوريل هر سال مي باشد که اين مهلت اخرين مهلت براي تحويل بورسيه تحصيلي در فرانسه هست.
2_و اعلام کردن ننتايج 15 ماهه که در سال جاري براي تحويل و تکميل پرونده بايد ارائه دهد .
3_تکميل پرونده هايي که مربوط به ويزاي بورسيه تحصيلي در فرانسه ميشود و در تاريخ 15 ژوئن بايد تحويل داده شود .
4_پرونده هايي که دانشجو بايد دال بر مقيم بودن ايران ارائه دهد .
هرکدام از دانشجويان ميتواند براي تکميل پرورنده هايي که از نقص پرونده برخوردارند بايد خيلي سريع نواقص پرونده اي خود را برطرف نمايند به دليل اينکه در اين شرايط درخواست آنان براي پيگيري رد مي شود و تازمان مقرراگر که تکميل نشود درخواست وي بلا اثر مي باشد .
بورسيه هاي تحصيلي که در کشور فرانسه براي مقطع PHD وجود دارد زيرمجموعه اي در رشته هاي علوم مهندسي و پايه ، رشته هاي علوم انساني، نظري و ادبيات و زبان شناسي فرانسه مي باشد. در رشته هايي که براي مقطع مستر و يا همان کارشناسي ارشد در نظر گرفته شده رشته هاي علوم اجتماعي و علوم انسلني است.
شرايط عمومي درخواست کنندگان بورس فرانسه:
v ابتدا دادن مدارکي براي اثبات و مدارک شناسايي بالغ بر اينکه متقاضي ايراني است


v اگر متقاضي براي دوره کارشناسي ارشد درخواست مي دهد کمتر از 28 سال داشته باشد


v در هر رشته اي که مخاطب تقاضا داده است در کشور فرانسه در سطح مورد نياز از زبان را به خوبي آموزش ببيند.


v به طور کلي امتيازاتي که براي درخواست کننده در نظر گرفته شده در هر ماه جاري براي درخواست کننده بورسيه تحصيلي در فرانسه در هر دوره تحصيلي در هر ماه 78 يورو داده مي شود.


v در طول دوره تحصيلي فرانسه به فرد درخواست دهنده بورسيه تحصيلي در فرانسه  بيمه نيز اعطا مي نمايد


v مسکن دانشجويان که به صورت همان خوابگاه دانشجوييست هزينه هايي دارد که اگر بورسيه تحصيلي در فرانسه به دانشجو تعلق داشته باشد دانشجو از دادن اين هزينه ها معاف است.


v براي بورسيه تحصيلي در فرانسه هرينه هاي چنداني براي دريافت ويزا وجود ندارد که اين هرينه ها هم شامل بورس مي شود.


قوانين جديد براي دانشجويان در کشور فرانسه


قوانين جديدي در رابطه با اقامت دانشجويان فرانسوي وجود دارد که اقامت دائم کشور فرانسه  مشکل مي کند و اعتراضاتي از جانب دانشجويان براي اين قوانين شکل گرفته ولي توجه چنداني به اعتراض نشده و قوانين لازم الاجرا مي باشند.
قانون 1: دانشجوياني که در دوره تحصيل خود در فرانسه هستند بايد در حساب هاي بانکي خود پول کافي براي پوشش هزينه ها در 1 سال خود را تامين کنند زيذا که براي تمديد صدور کارت اقامت اين ميزان از اندوخته مالي نياز است و مبلغي بالغ بر 4800 يورو است که ماهانه بايد 470 يورو دانشجو در حساب خود داشته باشد. ولي اين براي کساني که بورسيه تحصيلي در فرانسه را دارند بسيار آسان است زيرا که کارت گواهي خود را براي صدور تمديد کارت نشان بدهند کفايت مي کند که هزينه هاي تحصيلي در فرانسه به صورت چشم گيري افزايش يافته و تا 770 يورو هم رشد داشته است که بورسيه تحصيلي در فرانسه به راحتي اين هزينه ها را پوشش مي دهد.
قانون 2 : قانون بعدي که موجب آزردگي خاطر دانشجويان در فرانسه شده که دانشجويان پس از اينکه دوره تحصيلي شان به اتمام مي رسد ملزم به ترک فرانسه هستند حتي اگر قرارداد CDI رسمي را بيابند يعني در اين کشور در قانون جديد تبديلويزاي تحصيلي فرانسه را  به کاري وجود ندارد و قوانين رواديد بسيار مشکلي دارد و عده اي ملزم به بازگشت مي باشند.
در نتيجه :
موسسه حقوقي ملک پور در نهايت در رابطه با بورسيه تحصيلي در فرانسه و مهاجرت به فرانسه بيان ميدارد که روش هايي براي ماندن و اقامت فرانسه وجود دارد ولي اگر کشور فرانسه را براي تحصيل در فرانسه انتخاب کرده ايد با استفاده از قوانين تسهيل کننده اقامتي مي توان در اين کشور ماند زيرا امتيازاتي که در کشور فرانسه وجود دارد در بسياري از کشورهاي اروپايي نيست. پس اگر مي خواهيد که مهاجرت تحصيلي به فرانسه داشته باشيد و در کنار آن مي خواهيد براي بورسيه تحصيلي در فرانسه اقدام نماييد و مي خواهيد که از شرايط بورسيه تحصيلي در فرانسه  و چگونگي اخذ اقامت فرانسه مطلع شويد و به روزترين اطلاعات را در خصوص مهاجرت به فرانسه بدست آوريد همواره مي توانيد با موسسه حقوقي ملک پور همکار موسسه مشاوره اي ام آي اي اتريش در سراسر دنيا و يا شعبه مرکزي در وين اتريش به صورت مستقيم تماس حاصل نموده و از حقوقدانان مسلط به امور بين الملل در خصوص بورسيه تحصيلي در فرانسه مشاوره رايگان دريافت نماييد .


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها